į pradžią turinys susisiekite

spausdinti

JONAVOS ŠV. APAŠTALO JONO PARAPIJA KVIEČIA

GEGUŽINĖS PAMALDOS
Gegužės mėnuo skirtas Švč. M. Marijos garbei. Bažnyčiose ir šeimose atliekamos gegužinės pamaldos: Švč. M. Marijos litanija, malda „Atsimink, Maloningoji Mergele Marija…“ bei giesmė „Sveika Marija, Motina Dievo“.
Šv. apaštalo Jono parapijos koplyčioje Gegužinės pamaldos vyksta puse valandos prieš kiekvienas Šv. Mišias.
Kviečiame gegužines pamaldas organizuoti šeimose, kaimuose, ypač ten, kur toli bažnyčia, kur stovi pastatyti kryžiai.

Mieli parapijiečiai, dėkojame Jums už paramą, be jūsų pagalbos neišsilaikytų koplyčia. Tik jūsų gerumas leidžia džiaugtis galimybe melstis drauge.

JONAVOS ŠV. APAŠTALO JONO PARAPIJA
Paskirkite 1,2 % paramai
Deklaracijos formoje FR0512 4 v. įrašykite šiuos duomenis:
Pavadinimas: Jonavos Šv. Apaštalo Jono parapija
Juridinio asmens kodas: 301818964
Adresas: S. Neries g. 6, 55189 Jonava
Bankas: AB „Swedbank“
A. s. LT657300010110171680
Formą galite užpildyti tik internetu:
Tai padaryti paprasta. Jums tereikia prisijungti prie VMI elektroninės deklaravimo sistemos ir užpildyti FR0512 paraiškos formą. Atsidariusiame lange Jums tereikia:
1 laukelyje - savo asmens kodą
2 laukelyje - telefono kodą ir numerį
3V laukelyje - vardą
3P laukelyje - pavardę
4 laukelyje - adresą
5 laukelyje – 2021
6S laukelį pažymėti ženklu „X"
E1 laukelyje – skaičių 2
E2 laukelyje – 301818964
E4 laukelyje prašomą pervesti pajamų mokesčio dalį (procentais) – 1,2
Apačioje – parašas, vardas, pavardė.
Atminkite, jog pateikti prašymą ne tik paprasta, bet ir saugu – į reikiamą puslapį Jūs būsite nukreipti per savo el. bankininkystės paskyrą. Pateikti FR0512 būtina iki šių metų gegužės 01 d.

IŠ ANKSTO DĖKOJAME UŽ JŪSŲ PARAMĄ IR GERUMĄ!